Proč navštívit Nízké Tatry?

  • admin
  • Leden 20, 2021
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč navštívit Nízké Tatry?

Pokud rádi vyrazíte na hory a kocháte se všemi vysokými kopci, pak budete v Tatrách jako v ráji. Velkou výhodou dovolené v Tatrách je skutečnost, že jsou velmi blízko a můžete tak mít senzační zážitek, aniž byste museli cestovat přes půl světa. Jak Vysoké, tak i Nízké Tatry jsou úchvatné svým přírodním bohatstvím, je jen málo míst v Evropě kde by byla tak krásně zachovaná a panenská příroda.

Většina lidí je fascinována krásnými scenériemi a také místním folklórem. Místní kroje, architektura, ale i místní tradiční pokrmy si získají vaše srdce. Můžete zajít do hospůdky a ochutnat třeba halušky s bryndzou a také si zde koupit místní sýry, kterých nikdy nebudete mít dost. Pokud se rozhodnete navštívit hotel Nízké Tatry, vyplatí se znát ty nejlepší.

Hotel v Nízkých Tatrách

Nízké Tatry nabízí tolik hotelů, že byste je nespočítali, proto je mezi nimi vhodné znát takové, kde máte záruku, že si pobyt skvěle užijete. Pokud je vaším cílem najít hotel Chopok, zvolte Hotel Björnson. Tento hotel můžete navštívit po celý rok a skvěle si zde užijete pobyt zejména pokud lyžujete. Tento hotel se v nachází Demänovské dolině a to uprostřed lyžařského střediska Jasná přímo pod lanovkou na Chopok.

Nemusíte tedy za lyžováním nikam dojíždět, jen vyjdete z hotelu a můžete lyžovat. Samotný hotel leží v blízkosti svahu a lanovky, když si na sebe vezmete lyže, můžete se s nimi dostat snadno do celého střediska Jasná. Celý komplex hotelu nabízí 216 lůžek a komplex zahrnuje možnost ubytování v hotelu Björnsonka, ve Ville, v Hostelu a v nových chatkách TREE HOUSES. Hotel je jako dělaný i pro rodiny, můžete si sem vzít i své čtyřnohé kamarády a potěší vás vybavení hotelu v horském stylu, které ještě více zpříjemní váš pobyt a pomůže vám skvěle načerpat místní atmosféru.