Fotopast je spolehlivým hlídačem, kterému nic neunikne

  • admin
  • Leden 2, 2023
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fotopast je spolehlivým hlídačem, kterému nic neunikne

V minulosti bylo samozřejmostí mít u domu hlídacího psa, dnes je samozřejmostí mít fotopast. Dříve používali fotopasti hlavně přírodovědci, aby mohli monitorovat výskyt divokých zvířat ve svém přirozeném prostředí, používali je také špióni a tajné služby. Dnes jsou fotopasti hojně rozšířené a nejčastěji se využívají k ochraně majetku. Jen se umístí na pozemek a střeží, jestli se na něj nedostal někdo cizí. Ceny fotopastí jdou rapidně dolů a to je příležitost pořídit si nějakou za výhodnou cenu.

S fotopastí získáte pocit bězpečí

Necítíte se bezpečně? S fotopastí budete. Toto malé zařízení nepatří na dům, ale na strom, umístíte ho na strom na vašem pozemku a to tak, aby snímalo potřebnou oblast. Fotopast je maskovaná a nenápadná, na stromě si jí nikdo nevšimne a budete o ní vědět jenom vy. Když někdo vkročí na váš pozemek, PIR čidlo fotopasti to zjistí, protože reaguje na každý tepelný pohyb. Ať už to bude zloděj, pošťák nebo sousedův pes, fotopast ho zaznamená. Vy si můžete záznamy následně prohlížet. Kvalitní fotpasti disponují LCD displejem, takže si můžete záznam prhlížet zde nebo třeba na počítači. Doporučujeme vybrat fotopasti s GSM modulem, ty vám budou pořízené snímky posílat přímo na telefon nebo na email, takže budete mít aktuální přehled o tom, když se někdo dostane k vašemu domu.

Fotopasti fungují i v noci, protože disponují neviditelným nočním přísvitem. Jde o odolná zařízení, která vydrží spolehlivě fungovat po celý rok a to za všech okolností. Nic jim neunikne a vy budete vědět o každé hrozbě. Fotopasti si můžete plně nastavit, zvolíte si dobu, kdy budou aktivní a také třeba to, jestli mají pořizovat jen snímky nebo i videozáznamy. Investice do fotopasti je investicí do vašeho bezpečí. Zajistěte si toto zařízení také a konečně budete mít pocit bezpečí. Nestane se už, že by na váš pozemek někdo vkročil a vy o něm nevěděli. Pořídit je můžete na e-fotopast.cz.