Dětské skříně vypadající jako domečky… Čím vším oživit dětský pokoj?

  • admin
  • Leden 23, 2024
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dětské skříně vypadající jako domečky… Čím vším oživit dětský pokoj?

Možností, jak vytvořit příjemný a pro život dětí komfortní dětský pokoj, je mnoho. Než ale začneme nakupovat vybavení, je potřeba zohlednit věk dětí, jejich pohlaví i zájmy. Jinak bude vypadat pokojíček pro novorozené miminko, jinak pro desetiletého kluka, který nedá dopustit na koloběžky či fotbal, a jinak princezny ve věku 7 let, která stále něco tvoří a hraje si na nejrůznější postavičky z pohádek i běžného života.

Krásné dětské skříně pro holčičky i kluky

Oživit dětský pokoj mohou už dětské skříně, bez nichž se žádné dítko neobejde. Mohou mít mnoho podob, a to je nemusíte ani nechat vyrábět na míru u stolaře. Kupříkladu na webových stránkách zavedeného a léty prověřeného e-shopu Sg-nabytek.cz najdete skříně pro děti ve tvaru domků. Holčičkám můžete koupit skříň vypadající jako domeček v růžovo – bílé barvě, doplnit ji regálem ve stejném duchu. Když zvolíte po dvou kusech od každého typu, bude mít holčička dost místa na veškeré oblečení, příp. i část hraček. V nabídce je i regál MIRUM domeček v bílo – šedém provedení. Ten může tvořit prostor pro uložení knih, hraček i jiných věcí v pokojíku chlapečka i holčičky. Dá se položit i jako vrchní část na bílou komodu.

Šikovní rodiče mohou koupit i naprosto jednoduché police a regály a dotvořit je barevnými barvami k obrazu svému. Chcete tyrkysové police? Nebo oranžové. Natřete si je snadno a rychle dle přání dítka.

Dětské postele pro malé i velké děti

Dětské postele by měly být vybrány s ohledem na výšku dětí. Nemenší ukládáme do postýlky, aby nevypadly, větší do postele s bočnicemi, aby v noci nespadly z postele. Na Sg-nabytek.cz najdete bohatou nabídku dětských postelí, takže vyberete holčičkám i klukům.

Mimo to tady nakoupíte i dětské komody, psací stoly, židle a mnohé jiné. Vše za nízké ceny ve výborné kvalitě.