Oživte svou akci magickou show, kterou si všichni zamilují

  • admin
  • Duben 10, 2023
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oživte svou akci magickou show, kterou si všichni zamilují

Pořadatelé, organizátoři, event manažeři, produkční a všichni, kteří plánujete různě velké akce a hledáte něco nového, zbystřete. Je pro vás vždy těžké přijít s něčím novým a neokoukaným, co zaujme lidi, bude tou pomyslnou třešničkou na dortu a ke všemu zacílí na malé i velké? Potřebujete nějakou „pecku na závěr“, která už tak nabitý program městských slavností, Silvestra, kulturní akce nebo firemního večírku, dotáhne k dokonalosti? Chcete, aby lidé z vaší akce odcházeli nadšení, spokojení a mluvilo se o ní ještě další dny? Pak vsaďte na show, kterou vám zajistí drony a společnost MAGIC DRONES s.r.o..

Show, která zaujme

O co přesně jde? O magickou světelnou show, která na nebi vytvoří jedinečné obrazce, které vám vezmou dech. V podstatě jde o drony, které jsou osvětlené a pohybují se synchronizovaně v menších či větších skupinkách, přesně tak, aby vytvořily jedinečné motivy jako postavy, tvary, číslovky, animace a mnoho dalšího. Jednotlivé letecké formace vytváří 3D balet, který je ve výšce 120 metrů. Každá z choreografií je sestavená do nejmenšího detailu a jako podkres k tomu hraje hudba, která doplní už tak jedinečný zážitek. Noční obloha se tak rozjasní nádhernými barvami.

Alternativa k ohňostrojům

Každá jedna show je viditelná ze vzdálenosti větší než jeden kilometr a podle typu a velikosti celé akce mohou oblohou létat až 400 dronů najednou a to už vytvoří dechberoucí atmosféru. Dronová světelná show se považuje za „zelenou“ alternativu ohňostrojů a mnohem víc pořadatelů sahá k těmto show, které jsou nejen něčím novým a neokoukaným, ale také moderním. Například v Nymburce, první den roku 2023, přistoupili k oslavě nového roku s drony a jejich show, která se u lidí dočkala velkého ohlasu.