Zapracujte na vzhledu svého vozu

  • admin
  • Leden 21, 2021
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zapracujte na vzhledu svého vozu

Naše auto nás v dnešní době reprezentuje stejně tak jako naše oblečení. Lidé se dívají, v čem k nim přijedete. Málokdo má peníze na to, aby si koupil luxusní vůz a mnoha lidem to přijde i zbytečné. Nemusíte mít drahé auto, dokonce i levný vůz vás může skvěle reprezentovat a to tím, když se o něj pečlivě staráte. Je vhodné se starat nejen o základní údržbu, ale občas pořídit i potřebné doplňky, které zpříjemní využívání vozu nebo které prodlouží jeho životnost a původní vzhled.

Na jaké doplňky se zaměřit

Často se zapomíná na ochranu vozu před vlivy, které ho dokáží poškodit, jedním z nich jsou kamínky, které odletují od silnice. Ty často mohou přední kapotu nepříjemně poškrábat. Není to hezký pohled, když máte hezky opečovávaný vůz a náhle se vám na něm objeví nové škrábance. S tím pomůže deflektor přední masky. Jeho cílem je zabránit, aby kamínky poškodily kapotu. Kromě kamínků zachytí i mnoho hmyzu. Jde o levný doplněk, který na voze vypadá velmi dobře, dodá mu robustnější vzhled a vůz hned vypadá zajímavěji. Deflektory můžete pořídit v eshopu vtvauto.cz.

Dalším skvělým doplňkem pro celou řadu vozů jsou plastové lemy blatníku. Při jízdě často odletuje od kol bahno, kamínky i voda. To všechno má na lemy blatníků neblahý vliv, jsou často rychle poškrábané a jde také o první část vozu, která obvykle podléhá korozi.

Tuto část vozu nejlépe ochrání plastové lemy blatníku. Jde o velmi levnou, ale přitom stylovou ochranu vozu. Na vůz skvěle padnou, snadno se instalují a následně zabráníte většímu poškození vozu. Můžete si pořídit ochranu lemů blatníku přesně pro váš vůz.

Eshop nabízí mnohem více zajímavých doplňků pro ochranu vozu, od plastových poklic až po autopotahy a mnoho dalšího. Chraňte svůj vůz a on vám to oplatí tím, že si dlouho zachová původní vzhled.