Vyzkoušejte si tvorbu loga díky online kurzu

  • admin
  • Květen 20, 2022
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyzkoušejte si tvorbu loga díky online kurzu

Logo tvoří nedílnou součást firemní identity. Díky dokonale zpracovanému a poutavému logu si vás klienti snadno zapamatují a spojí si vás s konkrétní nabídkou produktů nebo služeb. Tvorba loga je důležitá a není radno ji podceňovat.

Využijte online kurz počítačové grafiky

Tento kurz, a nejen firemní počítačové grafiky, nabízí Wolfway. Jedná se o školení různých grafických designů a technik. Kurz je veden na profesionální úrovni a seznámíte se v něm s počítačovým grafickým designem od úplného začátku.

Co můžete od online kurzu očekávat? Trendy techniky, které se zaměřují na tvorbu loga, vizuální identity a grafického manuálu. Vyzkoušíte si, jakým způsobem implementovat vizuální identitu pro vizitky, etikety a další firemní materiály. Získáte informace na co se zaměřit při vizualizaci ještě před tím, než začnete s návrhy. Vyzkoušíte si práci s grafickým ilustrátorem a photoshopem. Dozvíte se, jak prezentovat grafiku pomocí mockupů. Důležitý je též grafický výsledek určený nejen pro web, ale i pro mobilní telefony nebo tablety. Online kurz obsahuje i informace související s tvorbou bannerové kampaně pro sociální síť Facebook tak, aby byla v souladu s vizuální identitou.

Na co se zaměřit při tvorbě loga?

Před samotným návrhem loga je potřeba si ujasnit, kde všude se bude objevovat. Zda to budou pouze velké plochy nebo třeba i plochy velmi malých rozměrů – různé firemní dárkové předměty v podobě klíčenek nebo tužek. Tomuto faktu je potřeba uzpůsobit případný text, který musí být čitelný všude. Na koho logo cílí. Jací jsou potenciální zákazníci – věk povolání, zájmy, pohlaví. Má mít logo nějaké poslání nebo má vyjadřovat vlastnost produktu či služby? Logo by mělo vyjadřovat i jedinečnost a originalitu podnikání. To vše jsou aspekty, které je, při tvorbě loga, nutno brát v potaz.