Práskací kuličky udělají z každé cigarety práskací

  • admin
  • Únor 20, 2021
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Práskací kuličky udělají z každé cigarety práskací

Když se na trhu objevily práskací cigarety, okamžitě si získaly obrovskou popularitu, mnoho lidí si je zamilovalo, protože stačilo stlačit filtr a rázem byla z běžné cigarety mentolová. Mnoho lidí bylo tedy pochopitelně zklamáno, když tyto cigarety skončily. Naštěstí se objevila dokonalá alternativa, která vám udělá z jakékoliv cigarety s filtrem práskací cigaretu.

Kapsle s příchutí

Internetový obchod Puknito.sk nabízí práskací kapsle s příchutí. Můžete je vložit do jakékoliv běžné cigarety s filtrem a to dokonce i do náplní Heets. Kapsle mají podobu malých barevných kuliček, které obsahují aroma. Součástí každého balení kapslí je i dřevěný aplikátor, který má ostrý a tupý konec. Ostrým koncem uděláte do filtru otvor, do otvoru vložíte kapsli s příchutí a zatlačíte ji do filtru tupým koncem aplikátoru. Následně stačí zmáčknout filtr a máte cigaretu s příchutí. Skvělou výhodou je, že se vám nenabízí jen mentolová příchuť, můžete mít třeba i kapsle s borůvkovou příchutí, jahodovou, melounovou, kolovou, jablkovo-mentolovou, hroznovou, liči a další. Kromě dřevěného aplikátoru si můžete pořídit i stylový aplikátor MR.BLAST, s ním zvládnete aplikaci kapsle do filtru za pouhých 5 sekund a navíc s ho můžete připevnit na klíče, abyste ho neztratili a měli ho stále při ruce.

Každé balení práskacích kapslí je v designovém průhledném balení, které si můžete pořídit v různém počtu kusů, nabízí se vám balení po 50, 100 a 300 kusech kapslí. Perfektní volbou je mix příchutí, kdy máte v jednom balení všechny různé příchuti a každá vaše cigareta tak může chutnat jinak. Pokud jste cigarety s příchutí vždy milovali, můžete si je opět dopřát, práskací kapsle jsou velmi levné a udělají z vašeho kouření mnohem lepší zážitek. Pouhé zmáčknutí filtru vás opět bude dělit od toho, abyste si užili vaší oblíbenou příchuť.