Odpočiňte si v korunách stromů

Každý člověk si potřebuje občas odpočinout. Mít neustále hlavu plnou starostí je velmi vyčerpávající a možná už sami na sobě poznáte, že potřebujete dovolenou. Ne pro každého je příjemné vyrazit na místo, které je přeplněné turisty. Možná toužíte po klidu a po místě, které je daleko od všech lidí. Takové ideální místo existuje, stačí se vyhnout běžným hotelům a zvolit ubytování v korunách stromů.

Krásný zážitek na celý život

Jedná se o ubytování v luxusních domech na stromě. Tuto možnost nabízí Treehouse Ještěd. Nejde o žádné ošklivé bunkry, ale o luxusní dřevěné domy, kde vám nic nebude scházet. Nachází se nedaleko obce Kžížany a sice daleko v lese. Nikde kolem vás nebude nic než stromy a úchvatná horská příroda. Neuslyšíte zde žádný hluk velkoměsta a neuvidíte žádné paneláky. Konečně místo, kde můžete příjemně relaxovat. Domy jsou luxusní, ale elektřinu v nich nenajdete, to proto, abyste si odpočinuli od veškeré elektroniky. Je důležité se občas odtrhnout od svého hektického života a zde se vám to povede nejlépe. Ráno vás nevzbudí hlasitý budík, ale příjemný zpěv ptáků. Po ránu se můžete na terase rozhlédnout do korun stromů, kromě nich zde máte panoramatický výhled na Ještěd, Bezděz a Ralskou pahorkatinu.

Můžete se zde věnovat mnoha aktivitám, přes den můžete vyrážet na výlety do okolí, grilovat, chodit do venkovní sauny, v klidu si přečíst knihu nebo třeba jen tak relaxovat v houpací síti. Večer můžete hrát s přáteli různé hry, popíjet víno nebo se třeba kochat krásným výhledem na hvězdnou oblohu bez světelného znečištění. Ubytování na stromě je krásným zážitkem, na který budete vzpomínat celý život. Je to zcela jiné ubytování, než které jste kdy zažili. Můžete sem vyrazit se svým protějškem, s rodinou nebo třeba s přáteli. Pobyt zde si užijete od začátku až do konce. Zajímá vás více informací? Naleznete je na Treehousejested.cz.