Nejlepší sortiment pro polygrafické služby

  • admin
  • Leden 21, 2021
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nejlepší sortiment pro polygrafické služby

Potřebujete zajistit profesionální tisk? Chtěli byste klientům nebo zaměstnancům zajistit předměty s potiskem? Pak se neobejdete bez profesionálního vybavení, které je k tomu potřeba. Vybavení není vhodné kupovat jen podle ceny nebo na prvním místě, na které narazíte. Důležité je, abyste své služby nabízeli v té nejvyšší možné kvalitě a k tomu budete potřebovat značkové stroje, které takovou kvalitu umí zajistit. Na ně je specialistou internetový obchod Termolisy.cz.

Co umí 3D termolis?

Při potisku textilu vám nejlépe pomohou termotransférové lisy, ale jak ovšem potisknout i komplikované předměty jako jsou hrnky, kryty na telefon, popelníky, talíře, puzzle, přívěsky, rámečky nebo třeba hodiny? Pro tyto účely je nejvhodnější tepelný 3D lis VACUUM pro sublimační potisk. Jde o moderní multifunkční lis, který vám umožní potisknout i několik předmětů najednou. Jak vlastně funguje? Tiskne sublimační metodou a disponuje výkonným odsávačem, který zajistí kompletní odvod vzduchu ze zařízení. Díky vzniklému vakuu se přes tepelně odolný silikon přitiskne předmět určený k potisku k předloze. Najdeme zde dvě topné desky s možností volby práce. Může tedy fungovat pouze horní, dolní nebo obě desky současně a zajišťovat stabilní teplotu. Ať už chcete potisknout jakékoliv předměty atypických tvarů, které by nešly potisknout na plochých lisech, tento lis vám potisk zajistí.

Vyberte i řezací plotr

Velkoformátový tisk s možností nařezání nebo složitých výřezů, ten vám zajistí jen řezací plotr. Vybrat řezací plotr může být oříšek, ale v eshopu jsou plotry přehledně popsané, takže si můžete vybrat takový, který bude odpovídat vašim požadavkům. Navíc jsou zde značkové termolisy za skvělé ceny a pořídit k nim můžete i náhradní nože pro plotr. V nabídce se nachází řezací plotry, kreslící plotry a také řezací a kreslící plotry. Mnoho lidí si neví s výběrem rady a potřebovalo by poradit. Než abyste koupili drahé zařízení, u kterého si nejste jistí, jestli je pro vás vhodné, tak neváhejte eshop kontaktovat a pomohou vám s výběrem vhodného stroje, který bude nejlepší pro práci, kterou od něj očekáváte.