Milujete dobrodružství? Zahrajte si hru Shakes and Fidget

  • admin
  • Leden 28, 2022
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Milujete dobrodružství? Zahrajte si hru Shakes and Fidget

Chcete hrát zajímavou hru, která je plná dobrodružství? Už vás nebaví hry, které máte dohrané za jediný večer? Existuje celá škála online her, které můžete hrát neustále, ale málokterá dokáže okouzlit tak, jako Shakes a Fidget. Dostanete se zde do jiného světa, kde toho s pomocí odvahy a zkušeností můžete dokázat mnoho. Zajímá vás více informací o této hře?

Co byste měli o Shakes a Fidget vědět?

Shakes and Fidget je bezplatná a zcela ironická MMORPG založená na prohlížeči. Pokud milujete veškeré vzrušení z vytváření postavy, plnění úkolů, vedlejších úkolů, úkolů pro přinášení a poté bojování s bossy o více kořisti a zkušenostních bodů, budete Shakes and Fidget milovat – samozřejmě ironickým způsobem. Shakes and Fidget si pohraje se všemi vašimi oblíbenými fantasy a MMORPG herními tropy a mechanikami a poté si je znovu představí s ironickým nádechem. Je to vzrušující nový pohled na MMORPG a je to něco, co si určitě budete chtít vyzkoušet.

Vyberte si rasu, třídu, pohlaví a poté si upravte svou postavu, než se vydáte do vnitrozemí hledat úkoly. Každý úkol bude vyžadovat pečlivé zvážení diplomacie, taktiky, ekonomických možností a samozřejmě vývoje postavy. Již samotný začátek je skvělý, vyberete si rasu a plně si přizpůsobíte postavu podle svých preferencí. Budete sbírat nebo nakupovat vybavení, sbírat zkušenosti, plnit úkoly a bojovat s ostatními hráči. U této hry se nikdy nudit nebudete. Pomocí myši a klávesnice komunikujte s řadou herních nabídek. Vylepšete své statistiky, útočte na ostatní hráče, vybírejte questy a zapojte se do konverzace s ostatními hráči i nehráčskými postavami. Užijete si zde hraní zdarma, které vás bude bavit.