Likvidaci vozidel zajistí profesionálové

  • admin
  • Listopad 29, 2022
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Likvidaci vozidel zajistí profesionálové

Likvidace vozidla se může zdát jako zásadní problém. Nikoli však, pokud se obrátíte na profesionály. Mezi takové patří i společnost ZAHOTOVÉ. Zabývá se ekologickou likvidací vozidel a autovraků.

Co nabízí ZAHOTOVÉ svým klientům?

Postará se o vaše dosloužilé auto nebo autovrak. Za likvidaci vozidla vám vyplatí peníze ihned při podpisu smlouvy a na místě převzetí automobilu. Předběžnou hodnotu vozidla se dozvíte po předchozím kontaktu. Výslednou cenu automobilu ovlivňuje jeho celkový stav, stáří nebo poptávka po jednotlivých dílech. Peníze obdržíte ihned po podpisu smlouvy. Není problémem likvidace auta i těžce bouraného nebo dokonce autovraku. Jestliže je automobil nepojízdný, dojedou si pro něj zaměstnanci společnosti na předem stanovené místo a to do 24 hodin. Na místě vozidlo pečlivě prohlédnout a po podpisu kupní smlouvy vám ihned vyplatí odpovídající a předem domluvenou cenu.

Výkup vozidla probíhá bez zbytečných podmínek a nadbytečného papírování. Veškerou administrativu spojenou s výkupem automobilu za hotové zajistí zaměstnanci společnosti, vy se o nic nemusíte starat.

Pro jaké automobily lze sjednat likvidaci?

Může se jednat o automobily určené k osobní přepravě, automobily firemní nebo užitkové. Nezáleží na typu, modelu ani značce automobilu. Likvidaci můžete objednat i pro nepojízdné vraky. Problémem nejsou ani stavební a užitkové stroje nebo větší množství automobilů.

Co si všechno připravit?

Kromě automobilu připraveného k likvidaci je potřeba platný průkaz totožnosti a velký technický průkaz automobilu. Nejste-li majitelem automobilu, pak plnou moc majitele. Ta nemusí být ověřena.

Po předání automobilu obdržíte protokol o převzetí vozidla, které je určené k ekologické likvidaci. Tento doklad je potřebný pro odhlášení automobilu z evidence vozidel.