Itálie už nemusí být jen destinací pro rekreaci, kupte si zde nemovitost

  • admin
  • Listopad 29, 2021
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Itálie už nemusí být jen destinací pro rekreaci, kupte si zde nemovitost

Líbí se vám Itálie? Někteří lidé sem jezdí tak často, že jsou tu už skoro jako doma. Není se čemu divit, tato země je velmi úchvatná. Už jenom to moře, jsou tu rozlehlé pláže a teplé moře, které vás hypnotizuje svou krásou a když do něj vejdete, už nechcete zpět. Itálie vás omámí i svou kuchyní, zaujme vás památkami a historií, jakou nemá žádná jiná země. Pokud se vám nechce opouštět Itálii, nemusíte. Kupte si zde nemovitost.

Nákup nemovitostí v Itálii

Říkáte si, že musí být nákup nemovitostí v Itálii strašně drahý? Tak se podívejte, za jaké částky se prodávají nemovitosti v tuzemsku. Jsou předražené a nemají žádnou přidanou hodnotu. Naproti tomu v Itálii můžete výhodně koupit úchvatné nemovitosti v těch nejlepších destinacích. Zajisté máte v oblibě nějakou lokalitu, kde jste si vždy přáli bydlet. Pro mnoho lidí je to dům v Toskánsku s výhledem na moře (Haus mit Meerblick in der Toskana).

V Toskánsku je mnoho nemovitostí k prodeji, stejně tak, jako ve zbytku Itálie. Všechny italské nemovitosti najdete s pomocí realitního portálu na https://www.italicahomes.com/cs. Můžete zde objevovat jak domy a byty, tak i pozemky, komerční objekty a farmy. Nabídka je velmi široká a neustále se rozrůstá. S hledáním ideální nemovitosti vám pomohou přehledně rozdělené kategorie, filtr nebo interaktivní mapky. U každé nemovitosti jsou uvedené všechny potřebné informace. Cena i řada fotografií. Chtěli byste v Itálii bydlet, podnikat zde nebo zde mít třeba nemovitost pro rekreaci? Vaše možnosti jsou široké. Pokud vás zde láká byznys, můžete si třeba koupit hotel, restauraci, obchůdek nebo farmu, kde budete pěstovat různé plodiny. Nejlepším startem je prohlídka jednotlivých nemovitostí, třeba bude tou pravou jiskrou, která ve vás zažehne touhu nějakou z nemovitostí vlastnit. Pokochejte se, třeba z vás bude brzy majitel některé z italských nemovitostí.