Ideální autoservis

Autoservisem splňujícím všechny představy majitelů či provozovatelů motorových vozidel, je Autoservis Hlučín. Motoristé zde najdou veškeré služby týkající se servisu a oprav automobilů včetně pneuservisu, a to vše prakticky pod jednou střechou. Autoservis Hlučín se zaměřuje především na na drobné opravy, které provádí na počkání. Součástí autoservisu je i výměna pneumatik a také prodej nových gum.

Drobné opravy na počkání

Zákazníci autoservisu Hlučín se mohou spolehnout na to, že své auto nebudou postrádat příliš dlouho. Zejména nejčastější úkony, jako je například seřizování geometrie náprav, čištění a plnění klimatizačních systémů, výměna provozních kapalin a další jsou prováděny v rámci rychloservisu. Majitel si může na provedení těchto drobných servisních úkonů počkat v příjemném prostředí autoservisu a poté spokojeně odjet.

Větší opravy po objednání

Pokud je třeba provést rozsáhlejší opravu, je nutné se předem objednat. To lze provést buď při osobní návštěvě, nebo prostřednictvím telefonu. Jakmile v dohodnutém termínu auto přistavíte, provedou automechanici nejprve důkladnou kontrolu stavu vozidla. Na základě zjištěných závad připraví autoservis cenovou kalkulaci oprav. Případné problémy, které by se vyskytly v průběhu oprav a vyžadovaly by navýšení původní ceny, by tato skutečnost se zákazníkem telefonicky projednána.

Další nabídka autoservisu

Stále vyhledávanější službou je příprava vozidel na kontrolu v STK. Majitel automobilu se tak může spolehnout, že kontrolou v STK projde bez problémů. Automechanici autoservisu Hlučín odstraní i sebemenší závady a speciálně se zaměřují na vše, co je v STK kontrolováno. Velmi častou službou je také oprava či výměna čelního skla, ale i ostatních autoskel. V souvislosti se stále se vyskytujícími krádežemi vozidel se majitelé starají o zabezpečení svých aut. Autoservis Hlučín nabízí montáž různých zabezpečovacích zařízení. Převážně se jedná o zámek řazení značky Misterlock. Doporučuje se také vyhledávací systém Sherlock, který pomůže při pátrání po ukradeném vozidle.