Fotopast dokáže spolehlivě střežit vaše bezpečí

  • admin
  • Srpen 2, 2020
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fotopast dokáže spolehlivě střežit vaše bezpečí

Máte občas strach z toho, že se k vám vloupá někdo cizí? Mnoho lidí si pořizuje alarm, ale ten není vždy sám o sobě spolehlivý. Pokud chcete mít přehled o každé živé bytosti, která vkročí na váš pozemek, tak je nejlepším přítelem fotopast. Fotopasti jsou skvělou možností, jak monitorovat pozemek, aniž by si fotopasti někdo všiml. Jsou zcela nenápadné a obvykle se připevňují na strom nebo jiná místa, kde jsou v kombinaci se svým maskováním jen těžko rozeznatelné.

Jak fotopast funguje?

Pokud si říkáte, že lepší je kamera, jste na omylu. Kamera snímá neustále, fotopast snímá jen tehdy, když zaznamená tepelný pohyb, vy si tak nebudete prohlížet prázdné záznamy, ale naopak jen fotografické snímky nebo videa s lidmi či zvířaty na vašem pozemku. Fotopasti fungují nonstop a jelikož jsou na baterie, můžete je mít umístěné i mimo zdroj elektrické sítě, takže je můžete dát třeba až na konec zahrady. Fotopasti mohou pořizovat snímky i videa. Vy si je můžete následně prohlížet na samotné fotopasti, pokud disponuje displejem, nebo si je můžete prohlédnout na počítači, v telefonu, notebooku nebo tabletu. Pořídit si lze i fotopasti s GSM modulem. Jejich výhodou je fakt, že vám budou pořízené záběry posílat přímo do telefonu formou MMS zpráv nebo do emailu. To vám umožní mít váš domov pod kontrolou i v případě, když jste na cestách.

Široké možnosti využití

Fotopast lze použít jak k ochraně majetku, tak i ke sledování zvěře. Mnoho myslivců, přírodovědců, lesníků, zoologů i amatérských pozorovatelů tak může sledovat přítomnost zvířat v dané lokalitě. Jelikož vydrží baterie ve fotopasti velmi dlouhou dobu, lze monitorovat i vzdálené lokality a následně se těšit z vydařených záběrů. Fotopasti pořizují snímky i v noci, zajistí vám tedy nepřetržité sledování potřebné oblasti. Fotopasti se vyplatí pořídit ve specializovaném eshopu Fotopast.eu, kde můžete pořídit vysoce kvalitní fotopasti za nízké ceny. Jde o investici do vašeho bezpečí, která vám zajistí klidný spánek.