Dronová světelná show jako forma prezentace

  • admin
  • Květen 20, 2022
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dronová světelná show jako forma prezentace

Chystáte představení svého nového produktu nebo služby, pozvali jste své stávající, ale i potenciální zákazníky, a rádi byste je ohromili něčím neobvyklým? Pak je to právě dronová světelná show, která se stane pro všechny nezapomenutelnou podívanou.

Firemní identita nebo reklama?

Drone show představuje nebeskou 3D vizualizaci. Na obloze vykouzlí nápis nebo logo firmy, název nového produktu, charakteristiku nové služby. Díky netradičnímu způsob prezentace bude vaše značka nebo nabídka velmi snadno zapamatovatelná. Podpořte svoji firemní identitu díky dron show společnosti MAGIC DRONES. Drony patří technologii zítřka a v oblasti reklamy nabízejí netušené možnosti. Každému klientovi se tak do ruky dostane velmi specifický a netradiční nástroj, kterým prezentuje svoji firmu, službu nebo svůj nový produkt, který uvádí na trh. Své stávající i nové zákazníky může snadno a zřetelně informovat o svých aktuálních nabídkách nebo událostech, které chystá.

Co je světelná dronová show?

Show zajišťuje různý počet osvětlených dronů, které vytvářejí různé formace. Jedná se o předem naprogramované, osvětlené a synchronizované formace létajících dronů, které na obloze, ve výšce až 120 metrů a viditelné vzdálenosti z více než jednoho kilometru, vykreslují různé letecké formace – tvary, postavy, nápisy, obrazce, číslovky nebo dokonce animace. Show může být doplněna o hudební doprovod nebo další světelné efekty. Jedná se o bezpečnější alternativu k ohňostrojům. Bezpečnost má na starosti několik bezpečnostních prvků, které chrání jak účastníky podívané, tak i případné objekty. Drony mají na starosti piloti, kteří splňují certifikace a potřebné zkoušky dle aktuálních pravidel EASA.

Ukázky některých realizovaných světelných show naleznete na stránkách společnosti – magicdrones.cz.