Co byste měli zvážit u nákupu kelímků?

  • admin
  • Leden 28, 2021
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co byste měli zvážit u nákupu kelímků?

Už jste někdy byli na festivalu, oslavě nebo třeba na konferenci, kde by nebylo žádné občerstvení? Pravděpodobně ne, každý potřebuje pít a pokud zajistíte občerstvení, každý z hostů se na daném místě bude cítit příjemně. Ať už potřebujete občerstvení pro své hosty nebo chcete prodávat občerstvení ve stánku, pro rozlévané nápoje budete potřebovat dostatek kelímků. Před jejich nákupem je potřeba zvážit celou řadu otázek, o jaké jde?

Nakupujeme kelímky

V první řadě je potřeba vybrat dodavatele. Pokud potřebujete kelímky rychle, nejlevněji a v potřebném množství, nejlépe vás uspokojí český velkododavatel na https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-napojove-kelimky-katskup100.php. Nabízí všechny druhy kelímků a za nejlepší ceny.

Zvážit musíte také množství kelímků, jejich velikost a také druh kelímků. Druh kelímků se vybírá podle druhů nápojů, které budete nabízet. Pokud půjde o čistě studené nápoje, zvolte plastové kelímky, viz https://www.jarico.cz/napojove-kelimky-plastove-kelimky-katskup10005.php. Můžete je mít bílé, průhledné, ale i hnědo-bílé na kávu. Pokud obsluhujete mnoho lidí, oceníte i praktický zásobník na tyto kelímky.

Pokud máte stánek nabízející smoothie nebo třeba u baru nabízíte koktejly, na nápoje více oceníte větší kelímky ze zesíleného plastu PET a KRYSTAL. Z nich se velmi dobře pije, dobře se drží a také skvěle vypadají.

Univerzální volbou jsou papírové kelímky, protože jsou vhodné na studené i teplé nápoje. Když nabízíte limonády, ale třeba i kávu nebo čaj, papírové kelímky jsou skvělou volbou. Jestliže v zimě prodáváte jen horké nápoje, vyplatí se kelímky, kde vydrží nápoj dlouho horký a nikdo se přes něj nespálí. Zvolte kelímky termo EPS. U kelímků můžete vybrat i užitečné příslušenství, jako papírové podnosy víčka nebo třeba lžičky. Eshop nabízí i obaly na jídla a mnoho dalšího sortimentu, který ocení každý, kdo provozuje občerstvení, restauraci nebo třeba bufet.