Brýle již dávno nejsou stigmatem, nýbrž módním doplňkem

  • admin
  • Prosinec 18, 2022
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Brýle již dávno nejsou stigmatem, nýbrž módním doplňkem

Aby brýle váš vzhled vyzdvihly, musí dokonale ladit k vašemu obličeji a povaze. Nejen sluneční, ale i dioptrické brýle by měly vystihovat váš styl života, ale současně by neměly narušovat kontury obličeje, dělat obličej unavenější či starší.

Výběr správných obrouček není tak složitý, když znáte fakta o svém obličeji.

Jaký je váš tvar obličeje?

Když vybíráte nové obroučky, je dobré začít identifikací tvaru obličeje. Tajemstvím hledání dokonalých obrouček je výběr, který nejlépe odpovídá tvaru vašeho obličeje. Chcete-li zjistit tvar svého obličeje, obkreslete svůj obličej na zrcadle. Jakmile budete znát tvar svého obličeje, budete vědět z jakých tvarů vybírat.

Pro každý tvar obličeje existují doplňkové rámečky, které mohou pomoci vyvážit váš vzhled. Některé rámečky mohou zvýraznit nebo dokonce zeštíhlit určité rysy. Pokud máte oválný obličej, dobrá zpráva, ve většině rámů budete vypadat úžasně. Obličej ve tvaru srdce vynikne v kulatých obroučkách, které jsou nahoře silnější, aby vyrovnaly malou bradu.

Eshop s brýlemi je možnost, jak brýle pořídit z pohodlí domova. Vyhnete se unáhlené koupi.

Barva obrouček ovlivní celý vzhled

Dalším krokem při určování způsobu výběru rámečků je výběr barev, které doplňují tón vaší pleti. Najít barvy, které se shodují s tónem vaší pleti, nemusí být obtížné. Pokud máte studený odstín pleti, zvolte odstíny černé, šedé a modré. Pokud je tón vaší pleti teplý, prospěly by vám teplé barvy, jako je hnědá, růžová a červená.

Myslete jen na barvu oblečení, ve které se cítíte nejpohodlněji. Stejné pravidlo platí pro obroučky vašich brýlí. Jakmile budete vědět, jaké barvy sluší vaší pleti, může být výběr rámečků jednoduchý. A nebojte se nechat svou osobnost prosvítat i barvou vašich rámečků. Když se učíte, jak vybírat obroučky, znalost barev, které se hodí k vaší pleti, vám pomůže najít perfektní obruby.

Kde vybírat brýle?

Eshop s brýlemi na čtení, obrubami, dětskými brýlemi hotovebryle.cz soustředí svou nabídku také na sluneční brýle nebo brýle určené k práci na počítači.