Betonový plot nejen chrání, ale také zdobí

  • admin
  • Leden 20, 2020
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Betonový plot nejen chrání, ale také zdobí

Každý majitel pozemku či domu jej chce ochránit proti nezvaným návštěvníkům, proti hluku a prachu z okolí, proto si pořizuje plot, od nějž očekává nejen ochranu, ale také dokonalý vzhled. To vše nabízí betonový plot společnosti BEVES LANŠKROUN s.r.o., která si vše potřebné pro sestavení plotu vyrábí sama, nic nedováží, neplatíte tedy zbytečné částky případným dodavatelům. Ploty nabízí již dlouhou dobu, díky čemuž získala celou řadu cenných zkušeností, jež se nyní promítají v její výrobě. V sortimentu naleznete nejen ploty, ale také další potřebné komponenty. Bonusem je velmi přijatelná cena.

Proč právě plot z betonu?

Možná nyní někdo namítne, že ploty z betonu jsou nevzhledné, nehezké a nemoderní, opak je však pravdou. Současná nabídka betonových plotů je velmi rozmanitá a vybírat si můžete z celé řady různých vzorů i velikostí. Díky tomu bude plot perfektně zapadat nejen k domu, ale i k exteriéru, v němž bude umístěný. K velmi oblíbeným variantám patří desky s dekorem štípaného kamene.

Skladba betonového plotu

Základ tvoří betonové desky a sloupky s drážkami, do nichž se desky umísťují. Desky mohou mít různý tvar zakončení. Výjimkou není ani deska mřížková.

Pro jejich výrobu se využívá pouze beton vysoké kvality, díky čemuž pak vzniká velmi luxusní plot. Základ tvoří cement, jež plotu propůjčuje odolnost a pevnost. Ty jsou ještě umocněny kamenivem a ocelovou armaturou. I tyto složky tvoří součást kvalitního betonového plotu a dodávají mu nejen pevnost, ale také stabilitu.

Kromě pevnosti a stability nabízejí betonové ploty svému majitele ještě celou řadu dalších výhod. Neocenitelnou výhodou je rychlá stavba plotu. Plot nevyžaduje žádnou zvláštní péči a jeho životnost je velmi dlouhá.