Žižkov je unikátní historickou lokalitou, kde se líbí i mladým

  • admin
  • Červenec 22, 2019
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Žižkov je unikátní historickou lokalitou, kde se líbí i mladým

Praha, to je bezesporu splněný sen o nezávislosti, kariéře a založení rodiny pro desetitisíce lidí, kteří si šli opravdu za svým. Žít v prostředí, kde je nejen dostatek zeleně, ale také pracovních příležitostí, to opravdu není jen tak samo sebou. Pro mladé rodiče je důležitá i občanská vybavenost, dostatek škol a školek na výběr, ale také možnosti nákupu a trávení volného času. Zkrátka vše pěkně v jednom, velmi komfortní zázemí, které bude těšit i příští generace.

Bydlení v Praze je teď opravdu nadosah

Někdo si naplánoval život v zahraničí, jiný zase hodlá trávit své dny v největším českém městě, obklopen opravdu zajímavou atmosférou, která osloví mladé i seniory. Prodej bytů v Praze na Žižkově nyní vrcholí a nikde není psáno, že nemůžete být u toho. Stačí si jen ujasnit své priority do budoucna a zvážit, jestli právě tohle není váš nejvyšší cíl.

Lokalita, jako je právě ta Na Vackově, bude už brzy jedním z obchodních center regionu, možná to z bytu budete mít velmi blízko i do práce, stačí jen trochu štěstí. Klidné bydlení v komfortních bytových jednotkách, legendární Vítkov nebo kino Aero, ale také park Na Krejcárku, jenž láká k víkendovým procházkám. Moderní život pro mladé páry, které plánují brzy založit rodinu, nechtějí dojíždět daleko za prací a podobně.

Vyberte si řešení přesně na míru představám

První nebo raději sedmé patro? Jednopokojový byt nebo sto metrů čtverečních pro početnou rodinu? Záleží, jaké máte konkrétní očekávání, možností je zde k dispozici opravdu hodně.

Projekt Na Vackově vychází vstříc nejen mladším ročníkům, ale nabídne jednoho dne skvělý start i jejich dětem. Co je totiž lepší vklad do života, než začínat s vlastním bytem, když jiní ještě musí zvažovat nájemní bydlení v konfrontaci s hypotečním úvěrem?