Jak efektivně propagovat vaši firmu či kulturní akci?

  • admin
  • Červen 11, 2019
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak efektivně propagovat vaši firmu či kulturní akci?

Hledáte způsob, jak efektivně propagovat vaši firmu, výrobky, služby či kulturní akci? Vsaďte na klasické i moderní způsoby propagace. Právě díky kvalitní propagaci se o vašich službách či událostech dozví více potencionálních zájemců a zákazníků. Nechte vaši firmu, aby byla náležitě vidět.

Velkoformátová reklama

Velmi účinnou je klasická velkoformátová reklama. Může se jednat o bannery či velké plakáty. Výhodou velkoplošné či velkoformátové reklamy je jistě to, že zaujme na první pohled a vidět ji můžete dobře i ze svého automobilu. Velkoformátová reklama má široký dosah na potencionální zákazníky, ale hůře se cílí na určitou skupinu osob. Důležité je, aby byla výroba bannerů opravdu kvalitní.

Reklama na kolech

Zvolit můžete i tzv. reklamu na kolech. Na firemní či vaše auto můžete opatřit reklamní polep či magnetickou formu reklamy, kterou z automobilu snadno sundáte bez poškození laku. Reklama na automobilu je snadno viditelná a má široký dosah. Reklama na čtyřech kolech může být efektivní formou reklamy, pokud je vkusně provedena.

Menší formy

Zvláště u kulturních událostí, které se často mění, vsaďte na menší formy propagace. Zvolit můžete například plakáty, letáčky či skládané letáky, které můžete rozdávat i na samotné akci. Tisk skládaných letáků by měl být kvalitní, aby působil reprezentativně a vkusně zastupoval vaši firmu.

Při prezentacích

Na propagaci vaší firmy nezapomínejte ani při oficiálních prezentacích, na kterých by neměly chybět mnohé propagační nástroje. Jednat se může o tzv. roll upy, letáčky, ale také firemní oblečení. Roll upy jsou praktickou formou propagace. Můžete je snadno rozbalit a umístit v interiéru či exteriéru. Po prezentaci je opět sbalíte a můžete použít znovu na další firemní akci. Ideální je pořízení minimálně dvou roll upů.