Hledáte výhodné ubytování v Praze? Právě jste jej našli!

  • admin
  • Září 24, 2019
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hledáte výhodné ubytování v Praze? Právě jste jej našli!

Praha, jakožto naše hlavní město, nabízí mnoho důvodů a příležitostí k navštívení. Nejedná se pouze o jednodenní výlety po památkách, ale hlavně o vícedenní pobyty, jejichž příčinou mohou být firemní jednání, studium či delší pracovní pobyty. Hledání a rozhodování, jaké ubytování, kde a za jakou cenu vybrat může znamenat zdlouhavé brouzdání na internetu. Ale vás se to netýká, neboť se právě dozvíte vše, co Rezidence Topolová nabízí pro váš pobyt v Praze.

Levné ubytování v Rezidenci Topolová

Rezidence Topolová je multifunkční komplex ubytování v Praze, kde naleznete vícero kategorií levného ubytování v souladu s vašimi nároky na vybavení a cenu pokoje. Pokud hledáte dlouhodobější ubytování, můžete využít garsoniéru A 1+1, pro kratší pobyt je za nejnižší cenu dostupný hostel.

Dále je k dispozici apartmán s vlastním sociálním zařízením na pokoji, TV a kuchyní, anebo si můžete vybrat z nabídky nocování v penzionu. Bytový dům se nachází v zelené části Prahy 10 s výborným přístupem do centra Prahy, kam se dostanete metrem za 15 minut.

Příjemná atmosféra penzionu

Jednou z možností nabízených kategorií ubytování je nocování v penzionu. Vybrat si můžete podle potřeby z jednolůžkového, dvojlůžkového a třílůžkového pokoje, které jsou řešeny buňkovým systémem – sociální zařízení a chodbička jsou společné pro dva pokoje. V rámci služeb penzionu v Praze je vám k dispozici wifi připojení v kavárně u recepce, parkování zdarma v okolí rezidence a úschova cenných předmětů zdarma.

Pro stravování můžete využít restauraci, která je součástí objektu anebo jiné restaurace, které jsou dostupné v okolí, stejně jako další veškerá občanská vybavenost (obchody, lékárna, pošta, banka, fitness se slevou pro zákazníky Rezidence).